• O nas

Co oferujemy jako sklep z artykułami biurowymi?

Sklep AMMoffice.pl to miejsce, dzięki któremu możesz w łatwy sposób zaopatrywać swoje biuro i miejsce pracy w materiały biurowe, urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, chemię gospodarczą i artykuły spożywcze.

Niezawodnie zaopatrzone biura i pełny komfort pracy naszych klientów to coś, co napędza nas od lat do dalszego działania i doskonalenia usług. Historia naszej firmy zaczęła się w Krakowie, dziś realizujemy zamówienia w całej Polsce.

Kim jesteśmy?

Naszą organizację tworzą ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży artykułów biurowych i lubimy naszą pracę. Staramy się dawać jak najwięcej powodów do tego, by dzięki naszemu niezawodnemu zaopatrzeniu w materiały biurowe i artykuły spożywcze Twoja praca była efektywna i przyjemna.

Jak działamy?

Kompleksowo zaopatrujemy miejsca pracy od ołówka po zaawansowane urządzenia biurowe i realizację niestandardowych zamówień klientów.

Najprostszym sposobem na zakupy jest skorzystanie z naszego sklepu internetowego z artykułami biurowymi. Jesteśmy gotowi na realizację nieszablonowych zamówień, a jeżeli z Twojej strony pojawią się pytania, służymy pomocą. Nasi pracownicy chętnie doradzą i zaproponują produkty, które odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Zależy nam na tym, abyś czuł, że otrzymujesz najlepszy produkt za najlepszą cenę.

Dla kogo pracujemy?

Zapewniamy szeroki asortyment produktów biurowych, spożywczych, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych. Zaopatrujemy organizacje i przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Na terenie Krakowa i okolic dysponujemy własnym transportem.

Dlaczego my?

Powiedz nam, co jest dla Ciebie najważniejsze w zaopatrywaniu biura w artykuły biurowe, a postaramy się to zapewnić. Szukasz czegoś szczególnego? Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje indywidulane zapytanie. Szybko, sprawnie i wygodnie dostarczymy Twoje zamówienie.