Kim jesteśmy?

Młodą firmą, którą tworzą doświadczeni w branży artykułów biurowych pracownicy. Współpracujemy z firmami, instytucjami oraz organizacjami z Krakowa, Małopolski i całego kraju.

Co proponujemy?

Kompleksowe zaopatrzenie biura od ołówka po zaawansowane urządzenia biurowe i realizację niestandardowych zamówień klientów.

Jak działamy?

Zapewniamy elastyczność, solidność i indywidualne doradztwo przy wyborze produktów biurowych. Dla wygody klienta umożliwiamy bezpośredni kontakt z naszymi przedstawicielami oraz możliwość szybkiego dokonywania zakupów przez platformę zakupową.

 

 

Dostawa AMM office

 

 

Zamów BEZPŁATNY katalog

Z kim współpracujemy?

Wśród naszych klientów są firmy oczekujące kompleksowej obsługi i dostawy artykułów biurowych, produktów spożywczych, chemii gospodarczej i materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń biurowych.

Co jest dla nas najważniejsze?

Niezawodnie zaopatrzone biura i pełny komfort pracy naszych klientów to coś, co napędza nas do dalszego działania i doskonalenia oferowanych usług.

Dlaczego my?

Powiedz nam, co jest dla Ciebie najważniejsze w zaopatrywaniu biura, a postaramy się zrobić wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania.