Trzy powody, dla których warto wybrać Asarto

Dowiedz się, dlaczego polecamy te produkty dla Twojego biura.

Trzy powody, dla których warto wybrać materiały eksploatacyjne Asarto

 1. Nie zobaczysz różnicy w jakości druku

Marka Asarto osiąga świetne rezultaty w dążeniu do uzyskania tuszów i tonerów gwarantujących wydruki najwyższej klasy. W niezależnym teście „PC World poleca” (PC World 6/2016) jakość druku została uznana za zadowalającą przy doskonałej ocenie innych głównych kategorii: opakowanie, wydajność, koszt druku.

W dobrej cenie możemy otrzymać produkt wydajniejszy, dobrze wykonany i spełniający wysokie wymagania wobec jakości wydruku.

 2. Zobaczysz różnicę w swoim portfelu

Bezsprzecznym jest, że cena zamiennika znacząco różni się od ceny oryginalnego tuszu lub tonera. Dodajmy do tego wyższą wydajność wkładu, a tym samym większą liczbę wydrukowanych stron. W efekcie zauważamy realne oszczędności w budżecie. Wydajność materiałów Asarto została wielokrotnie potwierdzona w różnych testach. Polecamy informacje prasowe na stronie marki.

3. Kupisz produkt sprawdzony i z pełną gwarancją

Po pierwsze, producent potwierdza, że stosowanie produktów Asarto nie narusza gwarancji prawnych producentów drukarek.

Po drugie, gdyby doszło do sytuacji, w której produkt Asarto okazałby się wadliwy – zostanie wymieniony.

Po trzecie, jeżeli przez bezpośrednie użycie produktu Asarto uszkodzeniu ulegnie Twoje urządzenie, producent zapewnia jego naprawę lub wymianę na własny koszt!

 

Popularność marki Asarto dynamicznie wzrasta na rynku materiałów eksploatacyjnych. Polecamy te produkty jako sprawdzone i pewne rozwiązanie w Twoim biurze.


← aktualności

Napisz do nas:

 

Kontakt
z firmą

tel:. (12) 222 50 50
biuro@AMMoffice.pl